Apostazja.info na Facebook'u

Wspaniała wiadomość dla proboszczów! Najnowsza wersja 3.2 programu FARA umożliwia ewidencjonowanie wystąpień ze wspólnoty wiernych czyli apostazji. Dzięki modułowi o nazwie "Księga Wystąpień" można także automatycznie generować odpowiednie dokumenty i raporty. Jak widać, apostazja nie jest aż tak rzadkim zjawiskiem jak mogło by się wydawać, skoro (tworzony przy współudziale księży) software dla parafii ją uwzględnia.

 

FARA to rozwijane od 1992 roku programy komputerowe dla biur parafialnych, które zakupiło już ponad 800 polskich parafii. Fara rozwijana jest we współpracy z działającym w gliwickiej Kurii Diecezjalnej Centrum Informatyki Diecezji Gliwickiej (CIDG). Pomoc merytoryczna księży oraz duchownych z innych diecezji owocuje kolejnymi wersjami i aktualizacjami programu, który po 13 latach pracy zdobył sobie uznanie i renomę w całej Polsce będąc najczęściej kupowanym przez parafie programem.

Więcej informacji oraz wersja DEMO programu: http://www.kuria.gliwice.pl/fara/

Linki do stron innych producentów oprogramowania dla parafii mona znaleźć pod adresem: http://www.opoka.org.pl/php/katalog/katalog.php?k=616802