Apostazja.info na Facebook'u

[Antychryst] Wypisać się z krk. Niektórym się nie chce. Nie rozumiem takich ludzi, żyją będąc ateistami, jednocześnie należąc do kościoła, do którego, gdy pytani, mówią, że nie należą. I kler się cieszy, bo mają ileś tam procent wiernych, najwięcej w Europie, m. in. dzięki tym, co się im nie chciało raz na zawsze odciąć się od kościoła. To chodząca hipokryzja, tu ateusz, tu katol. I jeszcze podtrzymuje katolicką tradycję, dzieci ochrzczone, komunię miały, bierzmowanie też, potem pewnie ślub i tak jak rodzice, swoje dzieci ochrzczą, do komunii poślą, bierzmowania też nakażą, BO TAKA TRADYCJA.
Oburzenie wielkie i zdziwienie, gdy ktoś mówi, "a ochrzcziłem córeczkę, wkońcu taka tradycja". To nigdy się nie skończy, bo jeśli i katolicy i ateiści podtrzymują katolicką tradycję, to ona jeszcze z 2000 lat i nawet 100 razy dłużej trwać będzie.
Ach ten kler wredny, znów kradną i przekręty robią, a władza nic w tej sprawie nie zamierza zdziałać. Kurde no, czy ten kraj normalny kiedyś będzie? Tylu katolików jest w Polsce, z 90% chyba. A moi starzy w boga to nie wierzą, ale są członkami krk, chrzest mam, BO KU*WA TAKA JEST TRADYCJA!!!